Warsztaty

Jesteśmy dla Ciebie

Warsztat terapeutyczny poMoc

„Nie można tak po prostu obudzić się jako motyl rozwój to proces” /rupi kaur/
Warsztat terapeutyczny poMoc dla kobiet w każdym wieku i stanie ducha. Nauczę Was jak rozluźniać ciało, prowadzić oddech, budować świadomość mięśni dna miednicy, czerpać siłę z grupy. Przyjrzymy się naszym lękom, przytulimy emocje i sięgniemy poMoc.

Kameralna grupa do 6 kobiet. Czas 2h.

Prowadząca: Katarzyna Szota-Eksner nauczycielka jogi, pisarka, feministka, psychoterapeutka w szkoleniu Gestalt, twórczyni bloga http://her-story.pl oraz książki o sile kobiet: HerStory Herstorie Silnych Kobiet.

Inwestycja: 390 zł

Miejsce: Therpay&Go, Katowice, ul. Kiepury 4

Zapisy: 519562027

UWOLNIJ ODDECH – Indywidualny Warsztat Transformacji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego oddychanie, które towarzyszy nam od pierwszych chwil życia, często umyka nam z pola widzenia? Czy pędząc przez codzienność, nie tracisz tchu i zapominasz o sile oddechu? Przyszedł czas na chwilę dla siebie. Zapraszamy Cię serdecznie na unikalne wydarzenie – Warsztat UWOLNIJ ODDECH. To niezwykła okazja, aby na moment zatrzymać się, odkryć moc oddechu i zaczerpnąć pełną garść korzyści dla ciała i umysłu.

 

Kiedy: 24 listopada (pierwszy proponowany termin) lub wdogodnym terminie, ustalonym indywidualnie 
Gdzie: Therapy&Go w Katowicach, ul. Kiepury 4 
Czas trwania: 2 godziny Podczas naszego warsztatu, doświadczysz spersonalizowanego podejścia do oddechu, opracowanego specjalnie dla Ciebie i osoby towarzyszącej Ci na tej podróży – czy to przyjaciel czy bliska osoba. Podczas naszego warsztatu, doświadczycie spersonalizowanego podejścia do oddechu, opracowanego specjalnie dla Was. Wartość komfortu psychicznego, zaufania i poczucia bezpieczeństwa podczas sesji w parze jest nieoceniona. Ćwiczenia oddechowe towarzyszyć będzie rozmowa, pozwalając dostosować ćwiczenia do Waszych osobistych celów i potrzeb. Czego możecie się spodziewać?  Zmniejszenia poziomu stresu, napięcia i bólu, Poprawy uważności, koncentracji, pamięci i efektywności, Pokonania tremy i lęku, Zwiększenia wydolności organizmu, Poprawy jakości snu i regeneracji, Wzmocnienia odporności i profilaktyki chorób, Korekty postawy ciała i prezencji Twoi przewodnicy w tej podróży transformacji: 🌼 
Katarzyna Szuba – Terapeutka rodzinna w Therapy & Go, wykwalifikowana w szkoleniu ericksonowskim 🎵 Zuzanna Szuba – Profesjonalna fagocistka, absolwentka renomowanej Akademii Muzycznej w Katowicach 
Koszt uczestnictwa dla osoby lub pary: 450 zł Za tę cenę otrzymacie spersonalizowaną sesję, która pomoże Wam odzyskać pełnię oddechu i energii. Nie czekajcie, złapcie oddech w samym sercu Katowic!
Aby dowiedzieć się więcej i umówić na warsztat, skontaktujcie się z naszą terapeutką prowadzącą: Telefon: 737 179 500